Producenci
Produkty dnia
Palo Santo  - mocno żywiczne
Palo Santo - mocno żywiczne

40,30 zł

32,76 zł

 

Biała Szałwia

Pakiet kalifornijskiej białej szałwii, oryginał. Całkowicie naturalny, wykonany ręcznie, o przybliżonej wielkości 10cm. Zioło to było używane od czasów starożytnych w rytuałach oczyszczających i oczyszczających, zarówno fizycznych, jak i duchowych.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Pakiet kalifornijskiej Białej Szałwii, oryginał. Całkowicie naturalny, wykonany ręcznie, o przybliżonej wielkości 10cm. Zioło to było używane od czasów starożytnych w rytuałach oczyszczających i oczyszczających, zarówno fizycznych, jak i duchowych.

BIAŁA SZAŁWIA naturalne kadzidło uznawane za święte zioło. Wykorzystywana w rytuałach duchowych, uzdrawiających i oczyszczających.

Palenie szałwii stosuje się wielu oczyszczenia pomieszczeń z negatywnej energii i przywrócenia równowagi duchowej... Pozwala odsunąć negatywne myśli i stworzyć wyciszającą umysł i ducha atmosferę.

Zioła szałwii działają przeciwzapalnie, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicznie. Oczyszcza zatoki i wspomaga leczenie dróg oddechowych. Z szałwii robi się również napary, które leczą dolegliwości żołądkowe.

Olejki eteryczne zawarte w liściach sprawiają, że jest ona ceniona za swoje właściwości magiczne i oczyszczające... Używając szałwii, dbamy o higienę energetyczną swojej przestrzeni ciała, jak i domu.

Piękny zapach dymu poprawia poczucie ukojenia i spokoju co sprawia obniżenie poziomu stresu. Pobudza wyobraźnię i umysł. Poprawia jakość snu i łagodzi bezsenność... Jest roślina pochodzącą z terenów Kalifornii i Meksyku...
Zapach szałwii jest nielubiany przez owady i stosuje się go jako środek odstraszający.


Wystarczy zapalić pęk liści i po około 20 sekundach płomień zgaśnie. Dym zacznie się unosić, a liście będą się tliły...

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl